Hakkımızda

Ti Yapı Market A.Ş, bir asırlık sektör tecrübesiyle, gelişen teknolojiyi takip edip, kendisini sürekli geliştirerek, profesyonel teknik kadrosu ile sistemli bir şekilde, zamanında ve yüksek kalitede hizmet vermeyi kendine temel ilke edinmiştir. 1300 metrekarelik sevkiyat alanımız ve 5.000’in üzerinde geniş ürün yelpazesi ile şeffaf hizmet anlayışına sahip olmayı, yenilikçi olmayı, paydaşlara saygın olmayı, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı, hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlamayı ve sektöre değer katan örnek kuruluş olmayı amaçlamıştır. Büyük, küçük tüm projeleriniz için yapı ve yapı malzemeleri konusunda tam destek alabileceğiniz “Ti Yapı Market” ailesine hoş geldiniz.

Vizyon

Temel prensibimiz, İnşaat sektöründe kaliteli malzemeleri uygun fiyata sunmak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümleri üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmaktır. %100 müşteri memnuniyeti felsefesiyle yola çıkarak inşaat malzemeleri sektöründe lider konuma ulaşmak ve ülkemizin saygın firmaları arasında yer almak başlıca hedefimizdir.

Misyon

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir. Ti Yapı Market ailesi olarak hep birlikte sürekli gelişmek, uygun kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler ile müşterilerimizi memnun etmek temel amacımızdır.

Aramanızı buradan yapabilirsiniz.